Return to Brúsenie

Brúsenie hlavíc

Brúsenie hlavíc

Najdôležitejší pre groomera, veterinára je čas. Tik-tak, tik-tak…Deň za dňom uteká a moje hlavice sú stále kdesi, kde mi nie sú nič platné. 2-3 týždne, mesiac. V sezóne nič výnimočné… U nás nie. Pochovali sme svoj súkromný život pre vás. O piatej ráno sa bežne spúšťajú stroje. Ak treba, pracuje sa do polnoci. Vždy, keď príde balíček s hlavicami je isté, že na ten ďalší deň nás opustí. Výnimkou je len piatok. Aj keby som ho stihol zaniesť v sobotu do 11:00 na poštu – odíde až v pondelok večer. Ale to už ovplyvniť nedokážem. Je výhodou posielať svoje hlavice brusičovi – workoholikovi, ktorý trpí nespavosťou, nestráca čas fajčením, pitím a nerozozná stredu od nedele…

Aké hlavice ostríme?

Klasické, celokovové, nacvakávacie hlavice, bežne používané na strojčekoch Andis AGC, Moser 45, Oster Golden A5… Tieto hlavice dokážeme po nabrúsení odskúšať – máme na to skúšobný strojček, pretože týchto hlavíc je 99,9%. Všetky iné hlavice ostríme len po dohode a len s poslaním strojčeka, ktorý je určený na použitie týchto hlavíc. Inak je ostrenie bez možného odskúšania, čiže bez záruky !!!

Ceny

Ponúkame vám brúsenie hlavíc v obvyklej cene – 7€ / ks. Strihacia hlava kov-plast na Wella, Moser vám bude nabrúsená za 11€/ks. A za túto cenu(11€/ks) vám nabrúsime i strojček na domáce použitie s pevne našrobovanými nožmi. Široké strihacie nože na strihanie koní a dobytka – 10€/ks. K cene za prácu – brúsenie hlavíc sa priráta poštovné a to 4€/2.trieda. Nad 50€ sme mali poštovné zdarma. Doba sa zmenila, zrušili nám poštu v dedine, potom aj vo vedľajšej dedine. Teraz je moja cesta na poštu hore/dole 20km dlhá, cez centrum Senice -hodina v aute. Takže s ľútosťou – pošta už nie je zdarma!!!

Všetky ceny sú prehľadne TU !!!

Hlavice môžete poslať na adresu brusiarne:

Radoslav Kotian

Častkov 85

90604

Veľmi, veľmi dôležité je okrem spiatočnej adresy pridať i telefonický, či emailový kontakt!!!

Ako dostať vaše hlavice k nám? Úplne jednoducho. Ideálne je dať ich do pôvodných obalov, ktoré dokonale zaručia, že sa hlavice nepoškodia. Zabaliť do balíka, alebo bublinkovej obálky, pridať svoju adresu, telefónne číslo. Poslať poštou, kuriérskou službou. Nabrúsime čím skôr, zabalíme a pošleme k vám Slovenskou poštou, na dobierku. Prednostne 2. triedou, na požiadanie 1. triedou, dôvod je vysvetlený TU.

Viac informácií dostanete na čísle 0940 855 553, alebo na rado@hawahawa.eu.